MĄŻ NA NIBY

Co zrobić, gdy świat się wali, bo najbliższa osoba cię okłamuje?

Mąż na niby to historia która przytrafiła się niejednej/niejednemu z nas. Bezpieczne, poukładane życie, kochający mąż, dziecko, rodzina, stabilne finanse, czego chcieć więcej? Okazuje się, że Paweł pragnie zdecydowanie więcej i prowadzi od dwóch lat podwójną grę. Ma dwa telefony, dwa domy, dwie kobiety, które teoretycznie kocha i niebawem będzie miał drugie dziecko, bynajmniej nie z żoną. Porzuca domowe pielesze, rozstając się nie tylko z Zosią, ale też z zrozpaczoną córką, wszelkimi domowymi zobowiązaniami i domowym, dotychczas wspólnym budżetem.

Zosia jest zrozpaczona. Miłość i jednoczesna nienawiść do Pawła buzują w niej nie znajdując ujścia, na które nie może sobie pozwolić, by jeszcze bardziej nie burzyć życia córki. Do tego włącza się toksyczna matka, która za zdradę Pawła wini Zosię i wpędza córkę w jeszcze większą depresję. Zosia w obliczu nieszczęścia zostaje sama. Niby ma przyjaciół, rodzinę, ale w rzeczywistości, poza dwoma osobami, nikt nie jest po jej stronie.

Czy po zdradzie i długoletnich kłamstwach można jeszcze kochać? Czy można na nowo zaufać? Jak żyć z toksyczną matką u boku i jak wreszcie sprawić, by córka w tej sytuacji odnalazła swoje małe szczęście?

Opowieść o tkwiącej w nas sile i determinacji, dzięki którym można podnieść się nawet wtedy, gdy tracisz grunt pod nogami.

Komentarze są wyłączone.